fbpx

16. septembra 2019 otvárame nový semester, prihlasovanie na kurzy je otvorené

Milí naši študenti,

po letných prádzninách pokračujeme s výučbou v našom Jazykovom centre. Začiatok jesenného semestra je naplánovaný na 16. septembra 2019 a potrvá 17 týždňov.

Prihlasovanie na nové kurzy začínajúce v jesennom semestri 2019  je otvorené od začiatku júla do 16. augusta 2019.

Prihlášky je možné zasielať prostredníctvom formulára na našej webstránke, ktorý nájdete v hlavnom menu v sekcii “Prihláška”.

Po zaslaní prihlášky Vás budeme následne kontaktovať e-mailom o jej potvrdení. Pred začiatkom semestra sa spolu uvidíme v našom Jazykovom centre na zápise, pri ktorom Vás aj radi otestujeme a zaradíme tak do správnej úrovne kurzu.

V ponuke máme rôzne kurzy pre všetky vekové kategórie, od škôlkarov po dospelých. Jednotlivé kurzy spolu s popisom nájdete v sekcii “Kurzy”. Ceny všetkých kurzov sú uvedené v sekcii “Cenník” a na stránku sme už pridali aj predbežný rozrvh pre skupinové kurzy na jesenný semester 2019.

Ak máte akékoľvek otázky, záujem o osobnú konzultáciu alebo nás chcete iba navštíviť a pozrieť si naše priestory, neváhajte nas kontaktovať e-mailom na info@jazykovaskolatrencin.sk. Veľmi radi si s Vami dohodneme osobný termín stretnutia aj počas letných prázdnin.

Prajeme Vám krásne leto a veľa nových síl do nového školského roku v našom BrainyJAM! 🙂

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Translate »