fbpx

Cudzí jazyk je dnes samozrejmosťou a dospelí nie sú výnimkou

Prečo sa učiť cudzí jazyk? Dôvodov je niekoľko. Význam ovládania angličtiny alebo nemčiny sa v bežnom živote prejaví najmä vtedy ak si chcete prečítať dobrú knihu v inom jazyku, pozrieť film v origináli alebo jednoducho ak plánujete výlet či dovolenku mimo hraníc Slovenska.

Dnes je však ovládanie cudzích jazykov nevyhnutné aj z profesionálneho hľadiska. Na niektorých pozíciach je znalosť jazykov dokonca samozrejmosťou, predovšetkým ak pracujete pre zahraničnú firmu. A preto sa mnohí rozhodnú na sebe pracovať a zdokonaľovať napríklad svoju angličtinu. Učenie sa je však dlhodobý proces a často počúvame názory, že čím je človek starší, tým mu ide učenie sa jazykov pomalšie.

To ale nie je pravda! 🙂

Učenie sa jazykov môže byť hračkou v každom veku. Dôležité je nájsť motiváciu prečo sa jazyk učiť a tiež vhodný spôsob, vďaka ktorému sa budete učiť systematicky a rýchlo. BRAINY metóda môže byť jedným z nich. Po 26 rokoch skúseností máme overené, že výučba musí byť zaujímavá, zábavná a pohodová.

Na skupinových kurzoch pre dospelých dbáme na rozvíjanie všetkých jazykových zručností vrátane čítania, písania, počúvania a rozprávania. Našim hlavným cieľom je komunikácia v cudzom jazyku, čomu ale musí predchádzať “tréning ucha”, pri ktorom sa nám osvedčuje namä BRAINY metóda.

Z praxe vieme, že veľa študentov má problém rozumieť rodeným hovoriacim, rozlišovať akcenty a vo všeobecnosti zachytiť pointu z počutia. To môže vo veľkej miere ovplyvniť kvalitu učenia a zapamätania, preto my na tréningu ucha tvrdo pracujeme. Okrem toho Vám radi k učebniciam poskytneme vlastné slovníky, s ktorými sa budete učiť ešte efektívnejšie.

Naviac naše kurzy vedú kvalifikovaní a zruční lektori, vďaka ktorým sa budete na hodiny jazyka tešiť 🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Translate »