Kurzy pre dospelých

Skupinové – tu máme jednu dôležitú zásadu. A síce, máme kurzy s maximálne piatimi študentami. Aby sme aj tu zachovali individuálny prístup, ale zároveň viesli do kurzu súťaživosť, emócie, zážitky. V malej skupine sa to dá a študenti si odnášajú motiváciu vedieť stále viac.

Pre všetkých učeniachtivých dospelákov máme v ponuke supinové kurzy od úrovne Starter (úroveň A1) až po Intermediate (úroveň B2). Výučba BRAINY metódouBRAINY slovníky a BRAINY jazykové nahrávky sú samozrejmosťou!

V ponuke máme dva typy kurzov pre dospelých:

INTENZÍVNY kurz – ideálny pre dospelých, ktorí sa chcú venovať angličtine naplno

= výučba 2 x týžden (každý druhý deň, napríklad utorky a štvrtky).

POLOINTENZÍVNY kurz – ideálny pre dospelých, ktorí nemajú čas chodiť na výučbu dva krát do týždňa kvôli rodine, práci  či záľubám, no stále majú chuť venovať sa cudziemu jazyku

= výučba 1 x týždeň.

Skupinové kurzy pre dospelých našim študentom ponúkajú skvelú možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku, pričom dbáme na rozvíjanie všetkých jazykových zručností (počúvanie, rozprávanie, čítanie, písanie). Veľmi sa nám osvedčuje používanie BRAINY metódy, kde sa študentom trénuje “ucho”. Z praxe vieme, že veľa študentov má problém rozumieť rodeným hovoriacim, rozlišovať akcenty a vo všeobecnosti zachytiť pointu z počutia. To môže vo veľkej miere ovplyvniť kvalitu učenia a zapamätania, preto my na tréningu ucha tvrdo pracujeme.

Kurzy vedú kvalifikovaní a zruční lektori, ktorí navyše aj milujú cudzí jazyk, ktorý učia.Na konci školského roka dostanú všetci študenti certifikát o absolvovaní kurzu.

Ceny kurzov nájdete v sekcii “Cenník”.