fbpx

Kurzy pre dospelých

Pre všetkých učeniachtivých dospelákov máme v ponuke supinové kurzy od úrovne Starter (úroveň A1) až po Intermediate (úroveň B2). Výučba BRAINY metódou, BRAINY slovníky a BRAINY jazykové nahrávky sú samozrejmosťou!

V ponuke máme dva typy kurzov pre dospelých:

INTENZÍVNY kurz – ideálny pre dospelých, ktorí sa chcú venovať angličtine naplno

= výučba 2 x 55 min./týždeň (každý druhý deň, napríklad utorky a štvrtky). Spolu 34 hodín za semester. Cena 149,00 EUR + učebnica.

POLOINTENZÍVNY kurzideálny pre dospelých, ktorí nemajú čas chodiť na výučbu dva krát do týždňa kvôli rodine, práci  či záľubám, no stále majú chuť venovať sa cudziemu jazyku

= výučba 1 x 55 min./týždeň. Spolu 17 hodín za semester. Cena 79,00 EUR + učebnica.

 

Skupinové kurzy pre dospelých našim študentom ponúkajú skvelú možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku, pričom dbáme na rozvíjanie všetkých jazykových zručností (počúvanie, rozprávanie, čítanie, písanie). Veľmi sa nám osvedčuje používanie BRAINY metódy, kde sa študentom trénuje “ucho”. Z praxe vieme, že veľa študentov má problém rozumieť rodeným hovoriacim, rozlišovať akcenty a vo všeobecnosti zachytiť pointu z počutia. To môže vo veľkej miere ovplyvniť kvalitu učenia a zapamätania, preto my na tréningu ucha tvrdo pracujeme.

Kurzy vedú kvalifikovaní a zruční lektori, ktorí navyše aj milujú cudzí jazyk, ktorý učia.Na konci školského roka dostanú všetci študenti certifikát o absolvovaní kurzu.

Zdokonaliť sa môžete u nás v angličtine, nemčine a taktiež vyučujeme aj slovenčinu ako cudzí jazyk. Pred zaradením do správnej úrovne Vaše jazykové schopnosti otestujeme, a pripravíme tak pre Vás kurz presne na mieru.

Špeciálny kurz “BRAINY US” otvárame pre mamičky na materskej, ktorým pomáhame vrátiť sa do pracovného života. Ak nemáte kde nechať detičky, vezmite ich so sebou. Vy sa pred náastupom do práce zdokonalíte v angličtine a deti sa pohrajú v našom kútiku, ktorý je priamo v našom Jazykovom centre. Certifikát o absolvovaní kurzu je samozrejmosťou 🙂

Ceny kurzov nájdete v sekcii “Cenník”.

Translate »