fbpx

Prvý rok máme úspešne za sebou, tešíme sa na ďalší. Aký bol?

A je to tu. Prvý školský rok v BrainyJAM Trenčín máme za sebou. Bol to úžasný rok s úžasnými študentmi a lektormi a veríme, že ten nasledujúci bude minimálne taký istý! 🙂

Pozitívne ohlasy sme dostali na výučbu BRAINY metódou, ktorou prebúdzame “uši” študentov aby najskôr cudziemu jazyku rozumeli, a následne vedeli pohotovo reagovať a v danej reči komunikovať.

S detičkami prebiehala výučba najmä najmä hravou formou, učili sme sa nové slovíčka, anglické piesne a riekanky, hrali sa anglické hry. Do hodín sme zapojili aj kreatívne dielničky, vďaka ktorým si učivo ešte viac utvrdili. Počas sviatkov a špeciálnych príležitostí vrátane Halloweenu, Mikuláša, Vianoc, Veľkej noci a pod. sme si učebňu témeticky vyzdobili a hovorili si o tradíciach vo Veľkej Británií/Spojených štátoch a porovnávali ich s našimi slovenskými tradíciami. Hodiny tak boli stále uvoľnené a plné zábavy, a deti sa na ne vždy tešili.

U dospelých študentov – úplných a pokročilých začiatočníkov sa osvedčili aj BRAINY slovníky ako aj BRAINY jazykové nahrávky, ktoré si kúpili aj domov a kažý deň poctivo počúvali. Pokrok v jazyku tak bol vďaka týmto pomôckam nesmierne veľký čo náš skutočne teší!

Ako príklad uvázdame skupinku dospelých študentov na úrovni Starter, ktorí boli v angličtine úplní začiatočníci. Vďaka prístupu našej skvelej lektorky, BRAINY metóde a BRAINY slovníkom a jazykovým nahrávkam vedeli na konci školského roku (po 34 týždňoch výučby) plynulo rozprávať a skladať vety v prítomnom a minulom čase. Bez problémov tak napríklad porozprávali čo robili uplynulý víkend 🙂 Za 34 týždňov výučby s intenzitou 2 x 55 min./týždeň je takýto pokrok naozaj úžasný. Vďaka BRAINY materiálom sa venovali angličtine naplno na kurze aj doma, čo našim študentom prinieslo želaný výsledok.

S výučbou pokračujeme aj na jeseň 2019, v ponuke máme kurzy pre všetkých – od detičiek-škôlkarov po dospelých.

Prihlasovanie na nové kurzy začínajúce v jesennom semestri 2019  je otvorené od začiatku júla do 16. augusta 2019.

Začiatok jesenného semestra je naplánovaný na 16. septembra 2019.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na info@jazykovaskolatrencin.sk.

Ešte raz ďakujeme za škoslký rok 2018/2019 a prajeme Vám krásne letné prázdniny! 🙂

P.S. Takto farebne sme ukončili náš školský rok v BrainyJAM Trenčín – balónikmi, zábavnými hrami v angličtine a samozrejme všetkých študentov sme odmenili certifikátmi o ukončení jazykového kurzu.

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Translate »