fbpx

Učíme predškolákov aj školákov

Deti a cudzí jazyk? U nás sa riadime heslom “čím skôr, tým lepšie”. A ľahšie 🙂

Preto máme v ponuke aj kurzy pre predškolákov ako aj školáčikov na základnej škole.

Ale pozor! V našej jazykovke sa nebudeme učiť klasicky – nemáme tu žiadne nudné “školské” lavice, stoličky a ani nudné slovníky. Vieme totižto, že čím zábavnejšia bude výučba jazykov, tým viac sa detičky naučia. Preto sa na hodinách nielen učíme, ale aj hráme, zabávame, tvoríme a to všetko už od prvej hodiny v angličtine! Takto vytrénujeme deťom ušká aby nemali problém porozumieť cudziemu jazyku už od malička.

Hodiny vedie lektor s pedagogickým vzdelaním a dlhoročnou praxou s vyučovaním žiakov. Vie ako deti nadchnúť a jazyk si rozviažú samé. V kolektíve si vybudujú sebadôveru pri komunikácii v angličtine, získajú nových priateľov a v neposlednom rade sa dobre zabavia. Napríklad aj tu 🙂 :

Ďalšie výhody:

  • zľava na nadväzujúci kurz
  • možnosť platby na splátky
  • príjemné prostredie jazykovej školy s detským kútikom
  • rýchly pokrok
  • ľahká dostupnosť autom aj MHD

 

Viac informácii o kurzoch pre detičky nájdete v sekcii “Kurzy pre deti a mládež”.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Translate »