fbpx

Vianoce v našom jazykovom centre

Vianoce sú tým najkrajším obdobím roka. Súhlasíte? 🙂

My určite áno, preto sme si pre Vás pripravili vianočné poukážky na jazykový kurz pre Vás a Vašich blízkych v hodnote 25, 50, 75, 100, 150 EUR, ktoré si môžete zakúpiť buď v našom jazykovom centre alebo Vám ich zašleme e-mailom, príp. poštou priamo k Vám domov.

Investovať do vzdelania sa oplatí, čo vie aj Mikuláš, ktorý bol u nás minulý týždeň na návšteve 🙂

Študentov obdaroval sladkými darčekmi, pretože boli celý rok poslušní a pekne sa učili 🙂 napokon od nás Mikuláš odišiel s prádznym vrecom a my sa už nevieme dočkať VIANOC. Možno nás tentokrát navštívi aj Santa Claus, ktorému detičky písali list 😉

 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Translate »