fbpx

O nás

Kto sme?

Naše jazykové centrum BrainyJAM Trenčín je licencovaným partnerom BRAINY SK s.r.o., spoločnosti, ktorá ako prvá na Slovensku prišla s revolučnou výučbou jazykov založenej na skúmaní ľudskej mysle. Už od roku 1992 poskytuje jazykové vzdelávanie, ktoré je omnoho efektívnejšie v porovnaní s klasickou výučbou jazykov. Na hodinách uplatňujeme vlastnú BRAINY metódu, ktorej cieľom je “tréning a prebudenie ucha” a následná komunikácia v cudzom jazyku. V rámci maximálneho využitia tejto metódy poskytujeme svojim študentom vlastné BRAINY slovníky ako aj BRAINY jazykové nahrávky, ktorými si trénujú počúvacie schopnosti a podvedome sa učia nové slovíčka. Nahrávky tak môžete počúvať kedykoľvek a kdekoľvek – doma, po ceste do práce či v aute.

Cieľom BrainyJAM-u je sprístupniť túto modernú a overenú výučbu jazykov deťom, dospelým a firmám na celom Slovensku. Po Krásne nad Kysucou, Čadci, Trnave a Topoľčanoch prišiel na rad aj Trenčín, kde sme s výučbou pre verejnosť začali už v roku 2018. Momentálne v Trenčíne ponúkame výučbu angličtiny a a nemčiny pre všetky vekové kategórie – od škôlkarov po dospelých, v blízkej budúcnosti plánujeme rozšíriť našu ponuku kurzov aj o iné jazyky na základe požiadaviek našich študentov.

Prečo BrainyJAM?

Ponúkame Vám jedinečnú výučbu jazykov založenej na skúmaní fungovania ľudskej mysle. Vďaka BRAINY metóde, ktorú aplikujeme na trhu už 27 rokov sa naučíte jazyk omnoho rýchlejšie a systematickejšie v porovnaní s obyčajnými jazykovými školami.

Máme vlastné materiály vrátane BRAINY slovníkov a jazykových nahrávok, ktoré radi sprístupníme všetkým študentom. Učenie sa jazykov je tak u nás hračkou!

Sme rodinná jazyková škola. Čo to znamená? Zatiaľ čo v jednej učebni vzdelávame detičky, v druhej učebni radi poskytneme výučbu ich rodičom. Mamičky na materskej sa u nás cítia ako doma, pretože si nemusia hľadať opatrovateľky pre ich detičky. Jednoducho ich vezmú hrať sa do nášho detského kútika a mamičky sa naplno venujú jazyku.

Naši lektori nie sú iba skúsení a vysokokvalifikovaní, ale aj kreatívni.

Translate »